Dlaczego warto skorzystać z zabiegu zamykania naczynek?

Dlaczego warto skorzystać z zabiegu zamykania naczynek?

Pękające naczynka to przypadłość, która dotyka wiele osób. Panie, które na nią cierpią przeważnie mają mocno zaczerwienioną twarz, co powoduje wiele kompleksów. Jak poradzić sobie z problemem i poprawić koloryt skóry bez używania podkładu?

Zaczerwieniona twarz – przyczyny

Pękające naczynka powodują, że twarz wydaje się czerwona i przekrwiona. Jest to trudne do zamaskowania, o czym przekonało się wiele pań. Laserowe zamykanie naczynek jest zabiegiem, który jest w stanie poradzić sobie z tą przypadłością.

Zamykanie naczynek Katowice to zabieg, który również można wykorzystać do usunięcia rumienia, trądziku różowatego czy naczyniaków. Dzięki zamykaniu naczynek można również zniwelować drobne zmarszczki i dodatkowo poprawić naprężenie skóry, która stała się wiotka z upływem lat.

Jakie efekty daje zamykanie naczynek?

Laserowe zamykanie naczynek Katowice przynosi długotrwałe efekty. Bardzo często wystarczy jeden zabieg, by dostrzec duże zmiany w kolorycie skóry. Panie, które mają większe problemy powinny zdecydować się na kilka zabiegów.

Zamykanie naczynek Katowice zredukuje ilość otwartych naczynek. Mocny podkład przestanie być konieczny, by zamaskować czerwony kolor twarzy.

Zamykanie naczynek Katowice jest zabiegiem, dzięki któremu można usunąć naczyniaki. Osoby, które borykają się z rumieniem również powinny skorzystać z zabiegu.

Jak zadbać o skórę po zabiegu?

Skóra po zabiegu zamykania naczynek może przez kilka pierwszych dni być podrażniona. Mogą również wystąpić zaczerwienienia i obrzęk, który jednak sam ustąpi po kilku dniach.

Chcąc, by efekty zabiegu były szybko widoczne należy o skórę odpowiednio zadbać. Ważne jest nawilżanie oraz unikanie mocnych kosmetyków, które w składzie mają alkohol.

Po zabiegu zamykania naczynek należy unikać wysiłku fizycznego przez kilka dni. Ważne, by nie pojawiać się w saunie, gdyż ciepłe powietrze otwiera naczynka krwionośne.

Nie należy również korzystać z basenu. Woda, która jest chlorowana nie jest korzystna dla podrażnionej i wrażliwej skóry.

Zamykanie naczynek Katowice to zabieg, który w znacznym stopniu poprawi koloryt skóry. Jednocześnie wpływa na jej jędrność. Warto skorzystać z osiągnięć medycyny estetycznej, gdy zachodzi taka potrzeba.