Jak leczyć nietrzymanie moczu?

gyncentrum - gync (4).jpg

Wiele kobiet zmaga się z problemem nietrzymania moczu. Dolegliwość ta może naprawdę kłopotliwa i wstydliwa. Na szczęście nowoczesna medycyna pozwoliła na zastosowanie nowoczesnych zabiegów leczenia nietrzymania moczu, a Gyncentrum w Katowicach (gyncentrum.pl/leczenie-nietrzymania-moczu/) robi to najlepiej!

Nietrzymanie moczu – sprawa przykra dla wielu kobiet

Nietrzymanie moczu dokucza w szczególności kobietom, gdyż zmiany hormonalne (ciąża, menopauza), poród siłami natury doprowadzają do rozluźnienia mięśni dna miednicy, a to właśnie powoduje nietrzymanie moczu. Nietrzymanie moczu polega na samoistnym wysiąkaniu moczu podczas kichnięcia, kaszlu, podniesienia ciężaru.

Dolegliwość ta sprawia, że kobiety czują się źle: spada ich samoocena, żyją w stresie, unikają kontaktów z ludźmi, unikają zbliżeń seksualnych. Problem jest ten na tyle kłopotliwy, że wiele kobiet wstydzi się prosić o pomoc albo boi się inwazyjnego leczenia. Nie ma obaw!

GYNCENTRUM (gyncentrum.pl/leczenie-nietrzymania-moczu/) – co nas wyróżnia?

W GYNCENTRUM Katowice (https://gyncentrum.pl/leczenie-nietrzymania-moczu/) szybko, bezpiecznie i pewnie można pozbyć się problemu nietrzymania moczu. W Gyncentrum w Katowicach leczenie można rozpocząć już kilka dni po pierwszej wizycie u specjalisty. Pacjentka objęta jest opieką lekarza i fizjoterapeuty uroginekologicznego. Klinikę tę wyróżnia holistyczne podejście do człowieka.

Do wyboru jest kilka metod zabiegów leczenia nietrzymania moczu. Każdy z nich jest bezpieczny, nieinwazyjny, szybki i niesprawiający bólu, co jest szczególnie ważne dla niektórych osób. Metoda zabiegu jest dobierana indywidualnie przez lekarza, po konsultacji z pacjentem. Do wyboru są zabiegi: EMSELLA – Innowacyjna metoda leczenia NTM, Laserowe leczenie nietrzymania moczu MonaLisa Touch oraz BULKAMID – unikalny system wypełniania cewki moczowej. Więcej informacji na stronie internetowej: gyncentrum.pl/leczenie-nietrzymania-moczu/