Skoki spadochronowe nad morzem

Szukasz nowych przeżyć i wrażeń nad morzem? Zastanawiasz się, jak wygląda świat z wysokości około 4000 metrów? Jeśli nie boisz się na samą myśl skoku spadochronowego i chcesz zrobić to nad morzem, sprawdź ofertę jednej z firm oferujących takie atrakcje. Dowiedz się, co trzeba zrobić przed skokiem i jak wygląda lot i skok finałowy.

Skoki spadochronowe nad morzem

Skok spadochronowy jest ogromnym przeżyciem. Bardzo często osoby, które skaczą pierwszy raz, są na tyle skupione i zestresowane, że nie zwracają większej uwagi na widoki i okoliczności skoku. Jedynym w swoim rodzaju skokiem jest bez wątpienia skok spadochronowy nad morzem.

W tak pięknych okolicznościach przyrody na pewno łatwiej jest cieszyć się niesamowitym krajobrazem niż w czasie skoku nad zabudowaniami, miastami lub obszarami przemysłowymi.

Skoki spadochronowe nad morzem w tandemie

Skoki spadochronowe nad morzem, które odbywają się w tandemie, oferują obecność instruktora, która pomoże opanować stres i spięcie związane ze skokiem. Pozwoli to na większą radość ze skoku i umożliwi podziwianie tych niesamowitych widoków na styk morza i lądu.

Przed każdym skokiem tandemowym, każdy z uczestników przechodzi szkolenie, otrzymuje dokładne instrukcje, a także potrzebny sprzęt. Na podziwianie widoków jest jeszcze dodatkowy czas w czasie dolotu na miejsce skoku. Ważne jest, iż osoby, która chcą skoczyć w tandemie, nie muszą mieć żadnych badań lekarskich.

Skoki spadochronowe nad Półwyspem Helskim

Rejon Półwyspu Helskiego przyciąga nie tylko miłośników plażowania, surfowania lub kite surferów. Jest również miejscem niesamowitych skoków spadochronowych. Oferują one niesamowite i niepowtarzalne nigdzie widoki, często połączone z pięknym zachodem słońca. Jest to jedno z najpiękniejszych miejsc do skakania w Polsce i na świecie. Skok nad półwyspem z około 4000 metrów to połączenie lotu widokowego z samym skokiem.

Razem z Zatoką Gdańską tworzą obraz, który widziany z góry na długo pozostanie w pamięci. Zdjęcia i filmy ze skoku niewątpliwie zachwycą każdego oglądającego. Jeśli chcesz poczuć niesamowitą dawkę adrenaliny, wolność i piękno otaczającego nas świata to jesteś we właściwym miejscu. Jest także możliwość podarowania skoku w tandemie bliskiej osobie, w formie prezentowego vouchera.