Ranking telewizorów 50 cali – jaki wybrać?

Nosisz się z zamiarem kupna nowego telewizora? Zastanawiasz się nad wielkością ekranu i najlepiej żeby miał około 50 cali? Jeśli nie masz czasu zapoznawać się z ofertą sklepów to przeczytaj w naszym rankingu, który z telewizorów będzie najodpowiedniejszy dla ciebie i spełni wszystkie oczekiwania.

Telewizory 50 cali to jeden z najczęściej kupowanych obecnie modeli. Na rynku jest kilka firm produkujących dobry sprzęt RTV, który śmiało można polecić, oto kilka z nich:

SAMSUNG UE5OMU6102

Oto jeden z nowoczesnych i jednocześnie bardzo interesujących telewizorów, który posiada funkcję smart, dzięki czemu możesz oglądać swoje ulubione seriale na You Tube, HBO GO lub Netflixie. Cena tego telewizora nie jest zbyt wygórowana, waha się w granicach około 2 tys. złotych. Biorąc pod uwagę fakt, że Samsung to jeden z najlepszych producentów telewizorów to cena wydaje się bardzo korzystna.

HYUNDAI ULV50TS292 SMART

Rozdzielczość tego telewizora to 3840 x 2160 pikseli, jest to całkiem niezły wynik. Dzięki temu otrzymujemy wspaniały obraz, bardzo wyraźny i w naturalnej kolorystyce, a tym samym lepsze są nasze doznania wzrokowe. Oczywiście, jak przy większości nowoczesnych telewizorów i ten posiada funkcję smart. System Dolby Digital Plus zapewnia dźwięk na najwyższym poziomie.

PHILIPS 50PUS7303/12

Jest to niezwykle smukły telewizor ledowy 4k. Posiada system Android, a także dość oryginalny efekt podświetlenia, który w efekcie wpływa na wyśmienitą jakość obrazu. Z takim obrazem, na pewno namówisz całą rodzinę na seans filmowy, a goście nie będą chcieli zejść z kanapy.

LG OLED55B8PLA

To telewizor z wyższej półki, idealnie wpisuje się w eleganckie wnętrza. OLED posiada smukła linie i w odróżnieniu od poprzednich nie posiada podświetlenia z tyłu. Dodano tu za to system nagłośnienia Dolby Sorround. Wyposażony jest także w funkcje takie, jak Simp Link, Digital EPG, Time Shift, możliwość sterowania telefonem lub tabletem. Więcej o wyborze telewizorów OLED, przeczytasz tu: https://www.euro.com.pl/artykuly/wszystkie/artykul-najlepszy-telewizor-oled-ranking-top-7.bhtml

PHILIPS 55OLED903/12

Tutaj warto zatrzymać się na dłużej. To jeden z droższych modeli, gdzie ceny wahają się w okolicach 8 tys. złotych. Czy, aby na pewno, warto wydać na telewizor tyle pieniędzy? Odpowiedz jest prosta. Warto! Jest to telewizor, który posiada całą gamę kolorów, widać kontrast oraz idealną czerń. Doskonałe nagłośnienie zawdzięczamy głośnikom Bowers Wilkins.

LG LED50UK6950PLUB

Telewizor poprzez bardzo wąską metalową ramę zyskuje nowoczesny, a zarazem bardzo elegancki look. 4 K Active HDR oznacza świetną jakość obrazu, zachowuje on ostry kontrast i bardzo realistycznie oddaje obraz. Myślisz pewnie, że taki telewizor musi być strasznie drogi? Otóż nie. Kosztuje około 2 tysiące złotych, a do tego możesz sterować nim za pomocą swojego głosu.

Lubisz wraz ze swoją rodziną zasiadać przed telewizorem, by oglądać najnowsze seriale i ciekawe filmy? Nie czekaj zbyt długo z decyzją o zakupie nowego telewizora, jeśli nie stać Cię na taki duży wydatek, raty będą dobrym pomysłem. Warto zapoznać się z ofertą sklepów, na pewno znajdziesz w nich coś idealnego dla siebie. Rozpiętość cen jest bardzo ogromna, można mieć już naprawdę nowoczesny sprzęt za około 2 tysiące złotych, a jeśli jesteśmy przygotowani na wydanie większej kwoty, może to być nawet 8 tysięcy złotych. Na jaki telewizor zdecydujesz się Ty?