Zamykane pojemniki do przewozu cieczy

Zamykane pojemniki do przewozu cieczy

Zapotrzebowanie na różnego rodzaju skrzyniopalety i pojemniki plastikowe zamykane rośnie z dnia na dzień. Nie powinno to jednak zaskakiwać, gdyż w szalonym tempie rozwijają się wszelkie gałęzie przemysłu: od rolnictwa i przetwórstwo żywności po motoryzację, przemysł chemiczny, kosmetyczny, farmaceutyczny oraz rynek napojów. W niniejszym artykule opiszemy nowoczesny pojemnik, który stosuje się właśnie do przewozu cieszy.

Skrzynka plastikowa i jej ogólne zalety

Producent przykłada dużą uwagę do tego, aby jego pojemnik plastikowy zamykany był bardzo solidny i odporny na temperatury. Klienci muszą być bowiem pewni, że w trakcie transportu lub przechowywania w magazynie taka skrzynka plastikowa z pokrywą nie uszkodzi się, a zamknięty w niej towar nie straci na jakości.

Wszystkie pojemniki dostępne w obecnych czasach są produktami certyfikowanymi. Oznacza to, że nawet delikatne części elektroniczne albo ciecze farmaceutyczne będą w stu procentach bezpieczne. Co więcej, poza samą doskonałą ochroną, pojemniki plastikowe zamykane mają też inne zalety. Można je łatwo przenosić i układać. Są tak skonstruowane, że nadają się do recyklingu, a to ważna informacje, jeżeli chodzi o dbanie o środowisko naturalne.

Rynek napojów i leków

Dość lekki pojemnik plastikowy zamykany i składany, dostępny w różnych rozmiarach, szczególnie spełni swoją funkcję, kiedy chcemy umieścić w nim produkty w formie płynnej. Mowa m.in. o płynach farmaceutycznych, chemikaliach czy sokach. Nie ma obaw, że nie zostanie zapewniona higieniczność, a sam koszt związany z przewozem wzrośnie. Przeciwnie. Klient zaoszczędzi i przyśpieszy proces logistyczny.

Skrzynka plastikowa z pokrywą zbudowana jest z niezwykle trwałych materiałów, stąd nadaje się do transportu w każdych warunkach. Nie tylko odpowiedni kształt podstawy, ale także sama pokrywa pozwala na stabilne układanie w stos wszystkich skrzynek i pojemników plastikowych zamykanych (zarówno na zewnątrz, jak i w chłodniach).

Nie tylko zakup, ale też wynajem

Co ciekawe, producent nowocześnie zaprojektowanych, sterylnych pojemników i skrzynek plastikowych proponuje klientom ich wynajem. Dlaczego jest to lepsza opcja od zakupu? Okazuje się, że wówczas można liczyć na brak przedpłaty. Kolejnym plusem jest tzw. funkcja śledzenia. Dzięki niej da się zminimalizować ryzyko kradzieży i zoptymalizować wydajność łańcucha dostaw!

Co ważne, możliwe jest wtedy dodatkowe obniżenie śladu węglowego, stąd wynajem bez wątpienia staje się bardziej zalecanym rozwiązaniem dla każdej osoby prowadzącej własny biznes.