Zabieg odmładzania skóry

Zabieg odmładzania skóry

W ostatnich latach bardzo dużą popularnością cieszy się urządzenie Morpheus 8pro Inmode służące do zabiegów odmładzania skóry przy użyciu prądu RF. Można je kupić na stronie shar-pol.pl/produkt/morpheus8-pro/ w naprawdę przystępnej cenie.

Urządzenie wyposażone w mikroigły RF

Użytkownicy mają do wyboru działanie małoinwazyjne oraz nieinwazyjne. Aplikator jest wyprodukowany w unikalnej i przełomowej technologii, która pozwala przeprowadzić skuteczne zabiegi przebudowujące kolagen. Wykorzystywana jest energia prądu bipolarnego RF, która nie uszkadza naskórka, ale jednocześnie mocno dogrzewa głębokie warstwy skóry. Chodzi przede wszystkim o to, żeby wystarczająco podgrzać skórę właściwą i skrócić włókna kolagenowe. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że to stymuluje fibroblasty do przygotowania nowego kolagenu. Skutkiem takiego działania jest oczywiście długotrwałe zwiększenie napięcia oraz elastyczności skóry. Warto wspomnieć, że zabieg jest całkowicie bezbolesny i żadna rekonwalescencja nie jest potrzebna. Dodatkowo można go wykonać na całym ciele.

System kontroli temperatury

W aplikatorze użyty został unikalny system kontroli temperatury. Dzięki temu zapewniona jest automatyczna kontrola temperatury skóry. Po przekroczeniu zaprogramowanej wartości system automatycznie wyłączy prąd. Gdy temperatura się obniży to prąd się włączy i kontynuowane będzie podgrzewanie. Ten proces jest określany jako termomodulacja, która pozwala uniknąć efektów ubocznych oraz punktowego przegrzewania i dyskomfortu z tym związanego. Trzeba pamiętać, że w porównaniu z tradycyjnymi mikroigłami energia prądu jest dwa razy wyższa. Dzięki temu podczas jednego zabiegu można uzyskać zdecydowanie lepsze efekty. Jeśli jesteś zainteresowany produktem to koniecznie odwiedź stronę https://shar-pol.pl/produkt/morpheus8-pro/.

Zasada działania

Użytkownik ma do dyspozycji cztery różne końcówki, które różnią się ilością igieł, wymiarem, wartością emitowanej energii oraz głębokością działania. Warto pamiętać, że urządzenie jest wyposażone w specjalne igły, przez które ciepło jest prowadzone do górnych warstw skóry. Do produkcji kolagenu i elastyczny przyczynia się energia o częstotliwości radiowej w niezbędnym zakresie. To z kolei przyczynia się do bardzo szybkiej odnowy skóry. W głębokich warstwach skóry właściwej rozpoczyna się działanie w ściśle określonym obszarze. Zabieg można wykonać nawet na skórze wrażliwej, ponieważ pozwala na to mała grubość igieł. Już po pierwszym zabiegu skóra jest bardziej odnowiona i stonowana.