Inteligentny dom – inteligentne pranie

Posiadanie i mieszkanie w inteligentnym domu daje ogrom korzyści. Te wiążą się nie tylko z oszczędnościami finansowymi, ale również komfortem codziennego funkcjonowania. Zintegrowane systemy pozwalają na automatyczne wykonywanie zadań, których realizacją obarczeni do tej pory byli domownicy. Dzisiaj mamy propozycję dla tych, którzy chcieliby cieszyć się optymalną funkcjonalnością pralek. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że to właśnie pranie zajmowało do tej pory ogrom naszego czasu.

Zdalnie zarządzana pralka qdrive

Czy myślałeś kiedyś, że swoją pralką będziesz mógł zarządzać z poziomu … lodówki? Jeszcze do niedawna nikomu z nas nie przyszłoby to do głowy. Teraz to możliwe. Pralka qdrive jest zintegrowana z inteligentnym systemem Family Hub. Jego producenci stwierdzili, że sercem domu jest kuchnia, bo to w niej spędza się najwięcej czasu. Czemu więc nie stworzyć systemu, dzięki któremu możliwe byłoby zarządzanie różnymi sprzętami domowego użytku właśnie przez lodówkę?

Inteligentna lodówka posiada ekran do zdalnego sterowania, a najnowsza pralka Samsung wbudowany moduł Wi-Fi. Jej zintegrowanie i zarządzanie przebiega poprzez właściwą aplikację w smartfonie. Dzięki temu nie trzeba być nawet w domu, by włączyć pranie czy ustawić odpowiedni program. To pewne, że takie zarządzanie daje ogromny komfort, oszczędza czas i naszą pracę. W domu możemy teraz swobodnie się relaksować.

Najnowsza pralka Samsung ze sprawdzonymi opcjami

Producenci inteligentnej pralki nie zapomnieli jednak o sprawdzonych opcjach, które cieszą się ogromnym powodzeniem i uznaniem domowników. To dlatego w najnowszej propozycji oferują także dobrze znane już drzwi addwash. To dodatkowy otwór, który pozwala na dokładanie brudnych rzeczy już w trakcie działania pralki. To świetne rozwiązanie dla zapominalskich. Przypomnij sobie, ile razy włączyłeś odpowiedni program prania, a po chwili znalazłeś jeszcze kilka rzeczy, które wymagałyby wyczyszczenia?

Drzwi addwash dają Ci możliwość wyprania wszystkiego, nawet wtedy, gdy pralka jest już uruchomiona. Do tego inteligentna pralka posiada autodozownik, który automatycznie wyczuwa wagę wsadu i rodzaj zabrudzeń – na podstawie tych danych dobiera ilość środka, który pozwoli wszystko dokładnie wyprać.

Bonusy, na jakie możemy liczyć

Przełom w dziedzinie prania – nie ma wątpliwości, że właśnie tak można określić rozwiązania, które daje najnowsza pralka Samsung. Dzisiaj to pranie nie tylko szybsze i bardziej oszczędne, ale także delikatniejsze. Co ciekawe, pralka qdrive nie posiada tradycyjnego bębna, ale okrągły z dodatkową nakładką, który pozwala na obracanie rzeczy w jej wnętrzu nie tylko na boki, ale też w przód i w tył. Dzięki temu ubrania stają się idealnie czyste, a cały proces prania trwa o 50% krócej.

Innowacją jest też system Digital Inverter, który pozwala generować oszczędności pobieranego przez pralkę prądu o jakieś 20%. W okresie tylko jednego roku są to spore nadwyżki pieniędzy.