Kriolipoliza to nowoczesny zabieg

Kriolipoliza to nowoczesny zabieg

Współcześnie bardzo modne jest uczęszczanie na różnego rodzaju zabiegi medycyny estetycznej. Dobrze jest zatem poznać bliżej zalety kriolipolizy, dzięki której można pozbyć się bezboleśnie tłuszczu z różnych części ciała. Dobrze jest wspomnieć, że na https://saywowclinic.pl/coolsculpting/ można zapisać się na bezpłatną konsultację przed zabiegiem.

Czy mężczyźni także mogą korzystać z kriolipolizy?

Kriolipoliza jest zabiegiem, który można wykonywać również u panów. Dzięki temu niezależnie od tego, w jakim się jest wieku, to każdy mężczyzna może zadbać o swoje ciało. Warto też wspomnieć, że podczas kriolipolizy nie odczuwa się żadnego bólu, co sprawia, że mężczyźni bez trudu mogą swobodnie się zrelaksować w trakcie badania.

Kto może wykonywać kriolipolizę?

Ze względu na to, że do kriolipolizy trzeba użyć specjalistycznego sprzętu, to zabieg ten musi wykonać lekarz lub kosmetolog. Dzięki temu będzie pewność, że sprzęt jest dobrze umieszczony na konkretnej partii ciała i że wszystko działa prawidłowo.

Czy jest wcześniej przeprowadzany wywiad medyczny?

Przed każdym zabiegiem z medycyny estetycznej jest przeprowadzany wywiad medyczny. Dzięki temu personel wie, jak reagować w nagłym przypadku. Warto też dodać, że osoby, które nie mają osiemnastu lat, a wymagają przeprowadzenia tego rodzaju zabiegu, muszą przyjść z rodzicami, by można było uzyskać wszelkie potrzebne informacje i zgody.

Czego należy unikać po kriolipolizie?

Przez to, że kriolipoliza zamraża tkanki tłuszczowe, to dobrze jest przez przynajmniej dwadzieścia cztery godziny po zabiegu unikać sauny, gorących kąpieli, jacuzzi, masażu. Warto też całkowicie odstawić alkohol nawet na czterdzieści osiem godzin oraz ograniczyć aktywność fizyczną.

Dzięki kriolipolizie można w świetny i fachowy sposób pozbyć się nadmiaru tłuszczu, który może zalegać z różnych przyczyn. Dobrze jest jednak pamiętać, by powtórzyć zabieg ten przynajmniej jeszcze dwa razy, aby organizm mógł zwalczyć tłuszcz. Efekty są widoczne już po trzech tygodniach, co jest niewątpliwą zaletą tego zabiegu.